Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-01-06 15:10:41

biedrusw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 6
Punktów :   

Pytania odnośnie statusu sojuszu

O co chodzi z kropkamia (czerwone i zolte)

Offline

 

#2 2008-01-06 16:17:34

Mi_Ko

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 9
Punktów :   

Re: Pytania odnośnie statusu sojuszu

Jeżeli jesteś nie aktywny w travianie ( nie wchodzisz na konto ) po 3dniach dostajesz żółtą kropkę po tygodniu czerwoną Jakoś tak

Offline

 

#3 2008-01-09 00:21:13

BalroG

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pytania odnośnie statusu sojuszu

W sojuszu są tylko dwa kolory aktywności niebieski i zielony. Żółty bez usprawiedliwienia wydalony. Czerwony wydalony bez żadnego usprawiedliwienia i natychmiastowe FARMIENIE chyba że jest jakaś konkreta przyczyna. A szarych nie przewidujemy ;o)
Żeby uniknąć nieporozumień każdy bez wyjątku powinien posiadać musowo jednego sittera, a jeżeli zajdzie taka potrzeba to nawet dwóch.


~WłasnY PogląD~

Offline

 

#4 2008-01-27 19:21:02

michu220

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pytania odnośnie statusu sojuszu

witam sadze ze bez sensu jest czeste udzielanie sie na forum to strata czasu mamy sie rozbudowywac i pomagac a nie przegladac forai wielce sie rozpisywac. jak chcecie to utworzcie kolko poetyckie. jesli mamy sie komunikowa do dobra fotma jest pisanie raportow kazdy je przeglada i widac co nowego. wiec nie liczcie na mnie zabardzo na forum. pozdrawiam i zapraszam w moje okolice pare farm jest

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifa-jaslo.pun.pl www.hip-hop-subkultura.pun.pl www.swiatgothic.pun.pl www.pokefun.pun.pl www.rymy.pun.pl